28 Kasım 2013 Perşembe

Kış yolculuğuna hazırız!

Tchibo her hafta yenilenen temaları, modayı kaliteyle bütünleştiren ürünleri ve lezzetli kahveleriyle sevdiğimiz markalardan biri.

Bir Tchibo mağazasına girdiğinizde sizi karşılayan harika bir kahve kokusu duyuyorsunuz. Ürünlere bakmak için sabırsızlansanız bile kahve standının önünden güç bela ayrılıyor ve ürünlere doğru yöneliyorsunuz. Ürünlerin hemen hemen hepsi keyifli renklerde ve tarz ürünler. Üstelik hepsi birbirinden kaliteli ve dayanıklı. Tchibo ürünlerinin kalitesi, alanında uzman kişiler tarafından çok sıkı ve acımasız testlerden geçiyor ve sadece testi geçebilenler satışa sunuluyor.


Ve bu hafta tam biz seyahat aşıklarına göre bir tema var Tchibo’da. Kayak Keyfi&Kış Modası! Su ve kir geçirmeyen Ecorepel malzeme ürünler, çığ kazalarına karşı içerisinde yerinizi bildiren RECCO Reflektor bulunan montlar, nemi teninizden alıp dışarı ileten COOL MAX termal içlikler ve çok daha fazlası. Kayak&Snowboard kaskı ve gözlüklerinizi de aldıysanız, kayağa ve kış seyahatine hazırsınız. Ayrıca son moda kışlık kıyafetlerle de pistlerin en şık kayakçısı siz olacaksınız!

Kayak Keyfi&Kış Modası temasındaki tüm ürünler birbirinden güzel ama içlerinden seçerek birkaçına daha geniş yer verelim. Konu kayak olunca güvenlik önemli tabii. Kapitone Kayak Montu yumuşak ve sıcak tutması yanında Recco Reflektorle de güvenliğinizi sağlıyor. Güvenlik demişken, ayakkabı kar zinciri de bu temadan muhakkak edinmeniz gereken parçalardan. Spiral sistemiyle kara ve buza rahatlıkla basıyor, hem de kayıp bir yerinizi kırma tehlikesinden korunmuş oluyorsunuz. Konu seyahat olunca ayaklar daha bir önem kazanıyor tabii. Sağlıklı ayakkabılarla yollar size vız gelecek.
Tchibo’nun termal botu ve termal çizmesi tam da bu bahsettiğim türden. Hem ayaklarınızı kuru ve sıcak tutuyor hem de rahat etmenizi sağlıyor. Üstelik fiyatları da dudak uçuklatmıyor. Tchibo’nun profesyonel içlikleri de kayağa gitmeden muhakkak edinmeniz gereken parçalardan. Mikro kapsül teknolojisine sahip bu içlikler, aşırı terlemeyi ve terin üzerinizde kurumasını önlüyor, size hareket özgürlüğü
veriyor.
Ve çocuklar! Tchibo onları da unutmamış, bu temaya tatlı mı tatlı Çocuk Kar Tulumları ve montlar eklemiş. Hepsi de hava alan, suyu ve rüzgarı geçirmeyen yapıda. Çocuklarınız bu tulum ve montlarla kar melekleri ve kar prensleri gibi görünecek!
Kayak Keyfi&Kış Modası temasında bunlardan başka birçok ürün daha bulunuyor. Daha ayrıntılı incelemek için Tchibo.com.tr’ye tıklayıp, keşfe başlayabilirsiniz. Şöyle keyifli bir alışveriş yapıp, sonrasında da kahveyle yorgunluk atmak isteyenleri, çalışanlarının yüzünden gülümseme eksik olmayan Tchibo mağazalarına davet ediyor ve ekliyorum; yeni temalardan herkesten önce haberdar olmak için Tchibo Facebook sayfasını (https://www.facebook.com/tchiboturkiye) beğenebilirsiniz. Keyifli alışverişler!

Bir boomads advertorial içeriğidir.

4 yorum:

 1. Panora'ya her gittiğimde kahve kokusunu takip ederek girdiğim dükkan :)))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. @Her hafta yenilenen ürünleri ile buram buram kahve kokan mağaza Tchibo. Çok akıllıca bir pazarlama stratejisi var. İlki kahvenin insanı kendine çeken o harika kokusu!.. mağazaya giriyorsunuz.. Ve sonrası işte, en önemlisi!.. mağazanın yenilenmiş ürünlerine bakarken, kahve almak, içmek için girdiğinizi dahi unutup, alışveriş yapıp çıkıyorsunuz.. Bir taşla üç/beş kuş vurmak diye buna denir!.. Bu fikirler yerli markalarımıza ilham vermiyor mu acaba!..

   Sil
 2. Pardon Esmir'ciğim yine ben:)Az önce bir başka blogda da rastladım aynı posta.Reklam mı bunlar?
  http://laparagas.blogspot.com/2013/11/tchiboda-kslar-sportif-gecer.html

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet sevgili dalgaları aşmak.. Ben Hürriyet 'yazar kafe' ve Hürriyet 'bumerang' üyesiyim..Laparagas'ta benim gibi yazarkafe ve bumerang üyesi.. Blog camiasından üyelikler bir hayli fazla..

   Bumads reklam teklifleri, Bumerang üyelerine - sitelerin izlenme kıriterleri baz alınarak ve sitenin kategorisi de göz önünde bulundurularak sunuluyor.. Bu tekliflere katılım şartları vs. birtakım kurallar var uyulması gereken. Detaylı bilgi için http://www.bumads.com.tr/ ve http://bumerang.hurriyet.com.tr/anasayfa.htm / http://www.bumads.com.tr/icerik/6/yayinci-katalogu.htm bakabilirsin.. Yazılarını daha fazla kitleye ulaştırmak için haydi sende katıl .)

   Sil

Related Posts with Thumbnails